Англійські SIM-карти

Якщо ви хочете купити сім-карти Великобританії, ви потрапили за адресою. Ми займаємося продажами англійських сім-карток за досить вигідними цінами. Всі англійські сімки нові та ніде не були використані!

Як замовити

Щоб оформити замовлення, просто подзвоніть нам за телефоном +38 (097) 9000 174 або ж, напишіть месенджери, які вказані нижче.

Написати в Telegram
Написати в Viber
Написати в WhatsApp

Наші британські стартові пакети надані одним із найпопулярніших операторів – Three. У народі просто “трійка”. Симки цього оператора відрізняються якістю та тривалим періодом дії навіть без поповнення або будь-якої іншої активності.

Про оператора

Three – один із 4-х найбільших стільникових операторів у Великій Британії. На його частку припадає майже 40% усіх стільникових користувачів країни. Рівень покриття складає 99%.

Навіщо потрібні іноземні сім-карти

Як правило, покупці знають, для чого і з якою метою вони купують цей товар. Але якщо ви забрели на сайт випадково, то, можливо, цікавитеся питанням щодо того, навіщо люди хочуть купити англійські сім-карти Three. Відповідь буде дано нижче:

 • Конфіденційність. В епоху тотального стеження “великого брата” багато людей починає уважніше ставитися до особистої конфіденційності, а іноземні сім-картки їм часто допомагають в цьому питанні.
 • Для роботи. Часто сім-карти купуються для реєстрації в різних сервісах, найбільш популярними з яких є PayPal, Ebay, Amazon, букмекерські контори, месенджери та багато інших.
 • Для активації телефонів із UK. Іноді телефони, привезені з Великобританії, можна активувати лише вставивши в нього сімку англійського оператора.
 • Для зв’язку із бізнес-партнерами. Часто місцеві сім-карти пропонують на найвигідніші послуги зв’язку із закордоном, тому для багатьох вигіднішим варіантом є купівля британської сімки. Особливо це є актуальним, якщо ви щось продаєте на популярних британських торгових майданчиках.

Поширені запитання

 • Як активувати сімку? Для активації потрібно просто вставити сімку в телефон, вимкнути його, а потім знову увімкнути.
 • Чи можу я прийняти SMS від месенджерів? Так! Англійські сімки ідеально підходять не тільки для реєстрації в месенджерах, але і для прийому смс з будь-яких джерел.
 • Як довго карта залишатиметься активною? Зазвичай SIM-карта залишається активною протягом 180 днів з моменту останнього поповнення або списання коштів (якщо картка не поповнювалася, то відлік потрібно вести з дня активації), але як показує особистий досвід – вона може залишатися активною і на більш тривалий термін.
 • Я легко вставлю її у свій телефон? Формат сімки має три стандарти: звичайна сімка, мікро та нано. Тому карту можна експлуатувати як на “кнопкових дзвонилках”, так і на останніх айфонах.
 • У яких країнах працює сім-картка? Британський стартовий пакет нашого оператора без проблем працює по всій Європі, а також у багатьох інших країнах світу.

Ціна та доставка

Якщо ви хочете купити англійську сім-карту +44 у нас, то ось що вам потрібно знати про нашу цінову політику та доставку. При замовленні від 20 штук ціна за сімку становитиме 200 грн (детальнішу таблицю цін дивіться у правому блоці сайту).

Після вашого рішення купити британську сім-карту ми її відправляємо післяплатою, використовуючи послуги найбільшого вантажоперевізника країни ТОВ “Нова Пошта”. Доставку оплачує покупець. Якщо ви хочете заощадити на зворотній доставці грошей, то можете сплатити своє замовлення нам на карту, таким чином вам не доведеться платити за послугу післяплати на Новій Пошті.

Якщо ж ви проживаєте у Києві, то можете під’їхати на адресу та купити сім-карту з англійським номером особисто. Адресу дізнавайтесь за номером телефону +38 (097) 9000 174 чи в месенджерах.

Інші послуги

 1. В наявності є англійські сім-карти не нові, вартість яких складає 100 грн. Сервіси, в яких використовувалися сімки, уточнюйте за телефоном або телеграмою. (Пропозиція наразі недоступна).
 2. Можлива також послуга віддаленого прийому смс на нашу британську сім-карту.